Kariéra

HLEDÁME UCHAZEČE O OBSAZENÍ PRACOVNÍ POZICE:

Samostatný konstruktér

Náplň práce:

  • hlavní náplň práce – návrhy výrobků a zpracování výrobní dokumentace
  • ověření návrhu
  • konzultace se zákazníky
  • zpracování průvodní dokumentace výrobků
  • zpracování dokumentace projektů k dotacím z veřejných zdrojů, samostatné činnosti v jejich rámci, včetně spolupráce s kooperujícími subjekty

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru, (základní znalosti o materiálech a výrobních technologiích)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • znalost práce v CADu ( výhodou ProEngineer)
  • minimálně pasivní znalost angličtina/němčina

Osobní předpoklady:

  • samostatnost, odpovědnost, kreativita, pracovitost, schopnost prezentace výsledků

Nástup možný ihned, případně dle dohody

Finanční ohodnocení od 30.000,-  podle vzdělání a znalostí

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na sportovní aktivity

Uchazeče žádáme o zaslání strukturovaného životopisu

Kontakt:

Danuše Leipnerová tel: 312 811 255, 725 870 914,

e-mail: danuse.leipnerova@beznoska.cz

BEZNOSKA, s.r.o., Dělnická 2727, 272 01 Kladno

IČO:43774946