SVL-RP – Totální náhrada kolenního kloubu

Jedná se o výrobek určený zejména pro primoimplantace. Je určen k implantaci s kostním cementem. 

Umožňuje jednoduchou a dokonalou fixaci implantátu a minimální kostní resekci. Optimalizace tvaru artikulujících povrchů zajišťuje maximální rozsah pohybu při dobré funkční stabilitě a minimálním otěru. Sortiment dodávaných velikostí,aTotální náhrada kolenního kloubu s rotačním platem.

Náhrada kolenního kloubu typ SVL/RP byla konstruována na základě nejmodernějších poznatků Náhrada kolenního kloubu typ SVL/RP byla konstruována na základě nejmodernějších poznatků a současných zkušeností s tímto typem kolenních náhrad. Umožňuje jednoduchou a dokonalou fixací implantátu při minimální kostní resekci. Optimalizace tvaru kloubních povrchů zajišťuje maximální rozsah pohybu, při dobré funkční stabilitě a minimálním riziku otěru polyetylénu (PE).

Sortiment dodávaných velikostí, vždy v provedení pravém a levém pro každou z nich, dovoluje pokrýt plynule celou potřebnou velikostní škálu a v kombinaci s PE vložkami různé tloušťky vyřešit prakticky všechny situace, které se mohou vyskytnout při primoimplantaci náhrady kolenního kloubu. vždy v provedení pravém a levém pro každou z nich, pokrývá rovnoměrně celou velikostní škálu a v kombinaci s PE vložkami různé tloušťky umožňuje řešit prakticky všechny situace, které se mohou vyskytnout při primoimplantaci náhrady kolenního kloubu. Součástí implantátu je rovněž patela, určená pro nahrazení ploch čéšky.

Charakteristika implantátu:

  • optimalizace kontaktních tlaků
  • anatomický tvar femorální i tibiální komponenty, tj. provedení L a P
  • dostatečná velikostní řada (šest velikostí)
  • variabilita umožňující kombinovat velikosti femorálních a tibiálních komponent
30 let
Na trhu
1.6M+
Spokojených zákazníků
90+
Zaměstnanců

Jak se s námi spojit

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem nebo konkrétní možností řešení.

Kontakty

  • Dělnická 2727, 272 01 KLADNO
  • +420 602 666 503
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 BEZNOSKA, s.r.o. Created by digimagic.cz