ACADEMY

Vítáme Vás na stránkách Beznoska ACADEMY, která nabízí tří odborné kurzy poskytující odborné teoretické a praktické znalosti v rámci zdokonalování našich služeb.

Jedná se o unikátní projekt vedoucí k úspěšné a motivované spolupráci!

O co jde?

V rámci neustálého procesu vzdělávání obchodních zástupců, lékařů, sester či studentů lékařských či jiných fakult společnost Beznoska s.r.o. pořádá interaktivní odborné workshopy, které připraví návštěvníky nejen z teoretického, ale zvláště z praktického hlediska na práci s našimi produkty. Návštěvníci budou mít příležitost se tak setkat s odbornými postupy operací a vyzkoušet si je i v praxi. Součástí odborných kurzů je také prohlídka výrobní budovy společnosti, kde se přes již 20 let vyrábí kvalitní implantáty a prostory marketingového centra, kde jsou k dispozici ukázky historických implantátů a zkušební místnost.

Co získám?

Absolvování odborných workshopů společnosti Beznoska s.r.o. se tedy stává důležitou a podpůrnou součástí úspěšné spolupráce. Po absolvování jakéhokoliv kurzu získá účastník certifikát o účasti na kurzu společnosti Beznoska s.r.o.

Pro koho je to vhodné?

Pro obchodní zástupce, lékaře, zdravotní sestry, studenty lékařských či jiných fakult.

Kde se dozvím další informace?

Další informace se dozvíte na stránce jednotlivých kurzů nebo kontaktujte vedoucího marketingového oddělení:

Ing. Dmitrij Kronberg, referent marketingu

+420 312 811 219

dmitrij.kronberg@beznoska.cz

ADVANCED
EXPERT