Navštívili nás studenti z ortopedické kliniky FN Hradec Králové

Dalších 10 studentů medicíny absolvovalo praktickou výuku operace na umělých kostech v novém marketingovém středisku společnosti BEZNOSKA s.r.o. Pracovníci společnosti BEZNOSKA poskytli medikům dokonalé zázemí a odborný dohled nad výkonem zajišťoval Doc. Mudr. Karel Karpaš, Csc.

Velmi děkujeme za pozitivní komentáře:

  • “Nejlepší exkurze, na které jsem kdy byla. 100% připravenost a znalost prostředí, materiálu i zdravotnické problematiky.”
  • ” Exkurze se mi velice líbila, bylo zajímavé nahlédnout do výrobního procesu implantátů, zaujala mě 3D tiskárna a možnosti, jaké skýtá.”
  • “Zvláště bych ocenil bezbřehou ochotu všech, kteří nás prováděli.”
  • “Návštěvu firmy Beznoska hodnotím velmi kladně. Bylo neuvěřitelně zajímavé sledovat jednotlivé kroky procesu, kterým z hrubého kusu slitiny vznikne kvalitní plně funkční kloubní náhrada. Ta pak ve spolupráci s ortopedy po celé České republice lidem doslova pomáhá znovu se postavit na vlastní nohy. Děkuji panu doc. Karpašovi, který věnoval svůj volný čas a návštěvu nám zprostředkoval. Rovněž velmi oceňuji profesionální přístup ze strany zaměstnanců firmy Beznoska po celou dobu našeho pobytu. “

   Filip Krampota, 5. ročník, LFHK

  • “Vylet hodnotim velmi pozitivne, pretoze, ked si zapisujem nejaky volitelny predmet, tak ocakavam, ze sa dozviem nieco viac ako v knizkach. Tym, ze nam umoznila firma Beznoska nahliadnut do vyrobneho procesu, tak sme mohli ziskat predstavu, kolko prace a kolko ludi stoji za tym, nez sa nejaka nahrada/implantat dostane na operacny sal. Trochu mam mrzi, ze sme sa nemohli viac venovat videam s kazuistikami, ale to len vdaka dopravenej situacii v Prahe. Keby do buducna firma rozsirovala svoje posobenie aj na vyrobu dlah a inych OS pouzivanych v traumatologii, tak by to bolo perfektne vidiet aj tieto veci. Takze velka vdaka firme za pripraveny program a panovi doc. Karpasovi za sprostredkovanie.”

   Jana Kúdelová, 5. ročník, LFHK

  • “Návštěvu ve firmě Beznoska shledávám za velmi přínosnou, nejen ve studiu, ale zejména ve výkonu chirurgické profese. Byl nám zde předveden postup výroby jednotlivých typů endoprotéz s odborným komentářem.  Dále nám byly nastíněny současné trendy v ortopedii velkých kloubů, ale také ve vývoji a užití pánevních implantátů. V neposlední řadě jsme si samy mohli vyzkoušet provedení TEP kyčle na modelu. Úspěch této firmy mezi světově uznávanou konkurencí (např. Medtronic atd.) shledávám v přátelském a osobitém jednání při plnění jakýchkoliv požadavků ze stran ortopedů.”

   Salavec Václav, LFHK, 5.ročník

Fotogalerie