Oficiální distributor
švýcarské firmy Zeramex
v České Republice

Zeramex + Beznoska

V roce 2021 jsme rozšířili naše portfolio o dentální implantáty švýcarské firmy Zeramex. Jakožto oficiální distributor na českém trhu jsme začali nabízet unikítní celokeramické zubní implnantáty a tím rozšířili působení naší rodinné firmy za hranice ortopedie. 

Společnost ZERAMEX® vyrábí estetické a 100% celokeramické dentální systémy implantátů. Společnost je světovým lídrem na trhu v oblasti nekovových, dvoudílných keramických implantátů. Díky vývoji průlomové výrobní technologie, která výrazně snižuje výrobní náklady a dobu obrábění a zároveň umožňuje větší volnost designu, patří mezi přední společnosti, které vyrábějí vysoce kvalitní keramické dentální implantáty.

Společnost Beznoska vyrábí implantáty, nástroje a operační pomůcky určené pro potřeby ortopedie a traumatologie. Toto specifické zaměření výroby vyžaduje široký rozsah odborných znalostí technického a medicínského charakteru, proto úzce spolupracuje s předními odborníky z řad lékařů i metalurgů. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci s četnými klinickými pracovišti na vývoji a díky neustálé inovaci výrobních technologií a výrobního programu společnost zrealizovala za svoji třicetiletou existenci několik patentů.

Fotogalerie

Proč Zeramex XT

Zubní implantát Zeramex XT patří do rodiny dvoudílných a 100% nekovových keramických implantátů Zeramex. Nabízí maximální protetickou flexibilitu díky reverzibilnímu spojení nekovovým šroubem a našemu rozsáhlému sortimentu, zejména ve přední oblasti.

Keramický dentální implantát Zeramex XT nabízí tři různé platformy v délkách 8, 10, 12 a 14 mm a díky malému průměru a digitálnímu pracovnímu postupu je vhodný zejména pro přední náhrady. Keramický implantát Zeramex XT se umísťuje 1,6 mm suprakrestálně, ale volitelně jej lze umístit hlouběji (až 0,6 mm suprakrestálně). Cylindricko-konický design závitu implantátu byl vyvinut pro dosažení vysoké primární stability. Zásobník pro kostní štěpy na hrotu implantátu zjednodušuje umístění implantátu.

Kontakty

  • RNDr. Milan Velebný

  • tel: +420 602 789 112

  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

30 let
Na trhu
1.6M+
Spokojených zákazníků
90+
Zaměstnanců

Jak se s námi spojit

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem nebo konkrétní možností řešení.

Kontakty

  • Dělnická 2727, 272 01 KLADNO
  • +420 602 666 503
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 BEZNOSKA, s.r.o. Created by digimagic.cz