Kariéra

V současné době hledáme kolegu na tyto pracovní pozice:

Jste samostatný, kreativní, máte pracovní nasazení a nezaleknete se prezentace svých výsledků kolegům a zákazníkům?

Pojďte pracovat pro naši rodinnou firmu jako SAMOSTANTÝ KONSTRUKTÉR.

Společnost Beznoska s.r.o. je na trhu s ortopedickými implantáty a nástroji již téměř 30 let a vývoj s konstrukcí tvoří její velkou součást. Více informací se můžeš dozvědět na www.beznoska.cz.

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru, (základní znalosti o materiálech a výrobních technologiích).
  • Uživatelská znalost práce na PC.
  • Znalost práce v CAD (výhodou ProEngineer).
  • Minimálně pasivní znalost angličtina/němčina.
  • Kreativitu, samostatnost a odpovědný přístup k práci.
  • Předchozí praxe v oboru jednoznačně výhodou.

Náplň práce

  • Primární náplní je navrhování ortopedických implantátů a nástrojů, dále zpracování výrobní dokumentace.
  • Ověření návrhu.
  • Vývoj nových ortopedických implantátů, které přímo vracejí radost z pohybu.
  • Konzultace se zákazníky mezi které se řadí jak doktoři, tak zástupci technických institucí.
  • Zpracování průvodní dokumentace výrobků.
  • Zpracování dokumentace projektů k dotacím z veřejných zdrojů, samostatné činnosti v jejich rámci, včetně spolupráce s kooperujícími subjekty.

Nabízíme

  • Zázemí rodinné společnosti, v jejímž čele je již třetí generace mladých lidí.
  • Fajn tým, který Ti bude vždy oporou a pomůže Ti v každé nesnázi.
  • Každoroční firemní teambuildingové akce.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky v hodnotě 70 Kč.
  • Sociální příspěvky – penzijní připojištění, životní pojištění, příspěvky na narození dítěte atd.

Finanční ohodnocení bude stanoveno osobně na základě znalostí a zkušeností. Nástup je možný dle vzájemné dohody.

Své životopisy a motivační dopisy posílejte na e-mail: danuse.leipnerova@beznoska.cz, v případě dalších otázek můžete volat Danuši Leipnerové na 312 811 255, 725 870 914.