O firmě

Naši rodinnou firmu Beznoska založil náš dědeček, Stanislav Beznoska, před třiceti lety. Jeho snem bylo pomocí našich implantátů vracet lidem radost z pohybu. Zároveň chtěl vybudovat rodinnou tradici. My, jakožto třetí generace, se snažíme tento odkaz udržet při životě.

                                                                                                                                                      -Petr a Pavel

Jsme ryze česká rodinná firma, která po celou dobu své existence vyvíjí, vyrábí a prodává ortopedické implantáty a nástroje. Nacházíme se v městě oceli a Jardy Jágra, v Kladně. Nicméně naše implantáty se operují po celém území České republiky i na mnoha zahraničních trzích. Na Slovensku, konkrétně v Bánské Bystrici, máme dceřinou firmu Beznoska Slovakia, která je naším největším exportním partnerem. Dalšími zeměmi, kde můžete získat náš implantát jsou Rusko, Ukrajina, Libanon a celá řada zamí Evropské unie. 

Kvůli specifickému zaměření vývoji a výroby našich produktů, jsou kladeny vysoké nároky na znalosti a zkušenosti na našich zaměstnanců, kteří mají široký rozsah technického a medicínského charakteru. I z toho důvodu jsou naši zaměstnanci naší rodinou.

Úzce spolupracujeme s předními odborníky z řad lékařů i metalurgů, jak na vývoji našich produktů, tak na vizi, kam se má naše rodinná firma posouvat. Díky neustálé inovaci výrobních technologií a výrobního programu se nám podařilo získat několik patentů, například Kyčelní kloubní jamky TC (patent 295413), nebo modifikace UHMWPE (patent 297700 ) ve spolupráci s Ústavem makromolekulární chemie AV ČR.

Vedení firmy

Petr Milata

jednatel

tel. +420 312 811 233
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Pavel Milata

marketingový ředitel

tel.: +420 312 811 215
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tomáš Tesárek

provozní ředitel

tel. +420 312 811 250 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Jiří Bichler

výrobní ředitel

tel.: +420 602 342 034
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. František Rod

technický ředitel

tel.: +420 312 811 232
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hodnoty společnosti

Tradice

Navazujeme na tradici výroby ortopedických implantátů sahající až do šedesátých let dvacátého století. Naše tradice stojí na základech špičkové kladenské metalurgie.

Rodinná firma

Stojíme na rodinných hodnotách, které přenášíme i do naší práce. V čele společnosti je již třetí generace rodiny zakladatele.

Společenská odpovědnost

Jsme hrdým členem komunity a dbáme na to, aby všechny naše ativity byly v souladu s našimi morálními a ekologickými hodnotami.

Inovace

Inovace jsou stěžejním pilířem naší práce. Ať už se jedná o technologie, výrobní proces nebo lidské zdroje, naším cílem jsou nové horizonty.

Fotogalerie

31 let
Na trhu
1.7M+
Spokojených zákazníků
80+
Zaměstnanců

Jak se s námi spojit

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem nebo konkrétní možností řešení.

Kontakty

  • Dělnická 2727, 272 01 KLADNO
  • +420 602 666 503
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2021 BEZNOSKA, s.r.o. Created by digimagic.cz

Brand by Rising Studio